The Five Cores – niezależna produkcja dla fanów Mysta.

7 września 2012 Urszula 40

Już niedługo, bo 12 września, premierę będzie miała gra The Five Cores niezależnego studia Neebla Games. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich fanów Mysta, ponieważ The Five Cores to gra mocno inspirowana słynną przygodówką Cyan Worlds.

Bohater gry znajduje na tajemniczej wyspie list, w którym proszony jest o pomoc. Mieszkańcy wysp musieli uciec do innego świata, ponieważ ich życiu zagrażało dziecko, którego sny stawały się rzeczywistością. Naszym zadaniem będzie eksploracja pięciu wysp, na których znajduje się wiele skomplikowanych mechanizmów oraz pięć kamieni – ich aktywacja spowoduje obudzenie śpiącego dziecka i zażegnanie niebezpieczeństwa.

Gra będzie dostępna w angielskiej wersji elektronicznej na stronie twórców. Zgłosili oni również The Five Cores do udziału w programie Steam Greenlight – jeśli gra zdobędzie odpowiednią ilość głosów graczy, to zostanie wydana na platformie Steam. Zagłosować można na nią na tej stronie: klik.

W rozwinięciu tego wpisu będziecie mogli obejrzeć film przedstawiający fragment gry. Zapraszamy na forum przygodomanii, gdzie możecie podyskutować o grze oraz obejrzeć garść obrazków z niej zamieszczonych przez Kajamirę: klik.

[youtube]2uI2pe2-VBg[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...