The Five Cores – niezależna produkcja dla fanów Mysta.

7 września 2012 Marek 30

Już niedługo, bo 12 września, premierę będzie miała gra The Five Cores niezależnego studia Neebla Games. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich fanów Mysta, ponieważ The Five Cores to gra mocno inspirowana słynną przygodówką Cyan Worlds.

Bohater gry znajduje na tajemniczej wyspie list, w którym proszony jest o pomoc. Mieszkańcy wysp musieli uciec do innego świata, ponieważ ich życiu zagrażało dziecko, którego sny stawały się rzeczywistością. Naszym zadaniem będzie eksploracja pięciu wysp, na których znajduje się wiele skomplikowanych mechanizmów oraz pięć kamieni – ich aktywacja spowoduje obudzenie śpiącego dziecka i zażegnanie niebezpieczeństwa.

Gra będzie dostępna w angielskiej wersji elektronicznej na stronie twórców. Zgłosili oni również The Five Cores do udziału w programie Steam Greenlight – jeśli gra zdobędzie odpowiednią ilość głosów graczy, to zostanie wydana na platformie Steam. Zagłosować można na nią na tej stronie: klik.

W rozwinięciu tego wpisu będziecie mogli obejrzeć film przedstawiający fragment gry. Zapraszamy na forum przygodomanii, gdzie możecie podyskutować o grze oraz obejrzeć garść obrazków z niej zamieszczonych przez Kajamirę: klik.

[youtube]2uI2pe2-VBg[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...