The Frostrune

3 kwietnia 2014 Urszula 58

Frostrune

The Frostrune jest przygodówką point’n’click tworzoną przez studio Grimnir Media. Gra, która została w całości sfinansowana przez norweski instytut filmowy, ukaże się późnym latem w wersjach na platformy iOS, Android i Windows Phone. Autorzy planują również wersję na PC, jednak trzeba będzie na nią poczekać trochę dłużej.

Gra ma bazować na eksploracji, odkrywaniu miejsc, znajdowaniu przedmiotów i rozwiązywaniu zagadek. Twórcy chcą, by The Frostrune było jak najbardziej realistycznym spotkaniem z kulturą nordycką, dlatego też zrezygnowali z wszelkich dialogów, cut-scenek i mini gierek. Cała historia ma zostać opowiedziana poprzez gameplay i miejsca, które będzie można zwiedzić. Autorzy obiecują, że kultura nordycka będzie obecna w każdym elemencie gry.

Zapraszam do dyskusji na forumOficjalna strona gryProfil na facebook

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rHy6B8m1IjM[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...