The Human Gallery – nowy horror od twórcy Silence of the Sleep

17 lipca 2015 ZenekZombie 24

Jesse Makkonen – twórca sidescrollowej horrorzastej przygodówki Silence of the Sleep pracuje nad kolejną grą. Tym razem również za wszystkie aspekty gry: muzykę, grafikę, animację itp. odpowiedzialna jest jedna osoba.

The Human Gallery opowiadać będzie historię malarza, który w poszukiwaniu inspiracji zanurza się w umysł psychopaty. Wkrótce okazuje się, że wydostanie się z koszmaru nie jest wcale takie proste. Nie pozostaje mu nic innego jak zagłębić się jeszcze dalej w zakamarki psychopatycznego wnętrza człowieka.

Po więcej informacji zapraszamy tu – klik!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...