The Infectious Madness of Doctor Dekker

4 lipca 2016 ZenekZombie 58

The Infectious Madness of Doctor Dekker to nietypowa gra od D’AVEKKI STUDIOS. Jeśli miałabym ją opisać jednym zdaniem to chyba byłoby to: Her Story w klimatach lovecraftiańskich.

Wcielasz się w rolę terapeuty, który przejmuje sześciu pacjentów tytułowego Dr Dekkera, który nie tak dawno temu został zamordowany. Twoim zadaniem będzie zadawanie odpowiednich pytań, by odkryć sprawcę zbrodni. Ale jest pewien haczyk: zadając pytania musisz myśleć jak terapeuta, a nie detektyw. Naciskając zbyt mocno, pacjent może się zamknąć w sobie i niczego się nie dowiesz. Im dalej w las, tym odpowiedzi, które uzyskasz spychają Cię głębiej w stronę szaleństwa, co będzie miało wpływ na zakończenie gry.

Czytaj dalej…

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...