The Mystery of Oak Island wraca na Kickstartera

6 maja 2015 Urszula 88

Według informacji zamieszczonej na facebook The Mystery of Oak Island ponownie wróci na Kickstartera. Rok temu udało się zebrać zaledwie 40%, tym razem twórcy liczą na graczy i startują ze zbiórką 12.05.2015. Przypomnijmy, w grze wcielimy się w Jamesa, zafascynowanego legendą, który na własną rękę próbuje odkryć tajemnicę.W momentach, w których staniemy przed problemem do rozwiązania, pułapką lub zagadką będziemy mogli się skontaktować z naszą dziewczyną, co skutkuje zmianą bohatera. Ann jest studentką w Oxfordzie i mając do dyspozycji zasoby tamtejszej biblioteki będzie w stanie nam pomóc i naprowadzić na rozwiązanie. Dodatkowo będą rozdziały, gdzie będziemy kierować postacią marynarza na pirackim statku, który próbuje przechytrzyć kapitana Kidda i odebrać mu skarb. Ma to pogłębić naszą wiedzę o wydarzeniach, a także ładnie splatać wątki.

Zapraszamy do obejrzenia trailera i dyskusji na forum.

http://www.youtube.com/watch?v=zi842PD8tII

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...