The Rabbit’s Apprentice nową grą od Deadalic Entertainment oraz Matthiasa Kempke

20 sierpnia 2012 Marek 33

Deadalic Entertainment, znane polskim graczom z gier takich jak Whispered World, czy A New Beginning ogłosiło niedawno rozpoczęcie prac nad nową przygodówką pod tytułem The Rabbit’s Apprentice. Gra powstaje we współpracy z Matthiasem Kempke, znanym, twórcą What Makes You Tick: A Stitch in Time.

Bohaterem gry jest dwunastoletni chłopiec Jerry Hazelnut, który marzy o tym, żeby zostać czarodziejem. Niestety Jerry żyje w zwyczajnym świecie, w którym nie ma magii, więc wydaje się, że jego marzenia nie mają szans na spełnienie. Do czasu! Jerry spotyka Marquisa de Hoto – białego królika wielkości człowieka, który jest czarodziejem poszukującym ucznia. Tak oto Jerry zostaje tytułowym uczniem królika i wyrusza z nim w długą podróż do świata magii, gdzie ma poznać tajemnicze czary oraz zmierzyć się ze swoim największym lękiem.

Gra ma trafić do niemieckich sklepów w listopadzie tego roku. Tak jak pozostałe produkcje Deadalic, będzie się cechowała wspaniałą, dwuwymiarową oprawą graficzną.

Zapraszamy na nasze forum, gdzie możecie podyskutować o grze oraz obejrzeć pierwsze obrazki opublikowane przez jej twórców: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.