The Room na pecety

30 lipca 2014 adventurka 38

The Room to debiut studia FireProof Games, które postanowiło stworzyć grę, będącą swoistą esencją, zaparzoną z gier przygodowych. Bez specjalnej historii w tle, bez dialogów, za to z dużą liczbą zagadek logicznych i puzzli oraz odkrywaniem. Tajemniczy pokój z ogromnym i niezwykle skomplikowanym sejfem pośrodku, my i nasze szare komórki. Oto istota gry.

W poprzednich latach gra została wydana na urządzenia mobilne: iOS (2012) oraz Android (2013). W wersji windowsowej zadebiutowała 28 lipca bieżącego roku na Steamie. (info: NajPhil)

Zobacz więcej na forum

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.