The Talos Principle Deluxe Edition również na PS4 i PS3

30 lipca 2015 ZenekZombie 23

13 października na Playstation 4 oraz Playstation 3 zadebiutuje The Talos Principle Deluxe Edition. W zestawie znajdzie się również DLC o nazwie The Talos Principle: Road to Gehenna. Gra dostępna będzie zarówno w formie cyfrowej, jak i fizycznej. Na terenie Europy wersja pudełkowa wydana zostanie przez Bandai Namco i kosztować będzie 49,99$ (około 190zł).

The Talos Principle to gra logiczne z widokiem FPP. Przed graczem stawiany jest szereg zagadek wykorzystujących prawa fizyki, urozmaicanych ciągłym poczuciem zagrożenia oraz wszechobecnymi pułapkami. Dodatek Road to Gehenna gwarantował dodatkowe 4 epizody oraz bonusową postać. Gra debiutowała na PC w grudniu zeszłego roku.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.