The Uncertain: Episode 2 – Light At The End

6 października 2018 ZenekZombie 52

the uncertain.news banerBoisz się. Zmuszono Cię do ciągłego ukrywania się. Twoi niedawni słudzy obrócili się przeciwko Tobie, zaczęli na Ciebie polować. Twoi przyjaciele i rodzina zostali porwani. Nie wiesz, gdzie są ani co się z nimi stało. I nic na to nie poradzisz. Możesz tylko ukryć się i przetrwać bez nadziei, nie rozumiejąc, dlaczego tak się dzieje. Jesteś wyjętym spod prawa wyrzutkiem. Jesteś człowiekiem.

Podyskutuj o grze na FORUM

The Uncertain to odcinkowa, fabularna gra przygodowa studia ComonGames, rozgrywająca się w postapokaliptycznym świecie. Ludzkość zniknęła z powierzchni Ziemi i została zastąpiona przez roboty. W pierwszej części gry głównym bohaterem był robot RT wynalazcy, który znalazł się w niewielkiej grupie robotów, próbujących pomóc przetrwać ludziom. W Epizodzie 2 zobaczymy ten postapokaliptyczny świat oczami jednego z ocalałych: dziewczyny o imieniu Emily. Wraz z nią gracz musi odkryć przyczynę zniknięcia ludzkości: czy była to sprawka psotnej SI, czy też coś zupełnie innego?

Najważniejsze cechy:

    • Klasyczna trójwymiarowa gra przygodowa sci-fi TPP o robotach, które przejęły naszą planetę.
    • Niektóre decyzje gracza mają wpływ na pewne zdarzenia w grze.
    • Zagadki stanowią istotną część naszej gry. Każda z nich jest niepowtarzalna. Zagadki nie doprowadzają do szału, ale wymagają skupienia.
    • Główna postać ma holograficzny zegarek, którym można skanować przedmioty, robić zdjęcia i znajdować ukryte smaczki (Easter eggs).
    • Piękny, niezwykły, postapokaliptyczny klimat.

opis Steam

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.