Thriller psychologiczny 'Enola’

4 lipca 2012 Urszula 34

’Enola’ łączy w sobie elementy eksploracji, zagadki, śmiertelne pułapki oraz niepokojące sytuacje. To rodzaj thrillera psychologicznego – nie spotkamy w niej przerażających postaci, ponieważ koncentruje się raczej na pewnego rodzaju strachu, niepokoju, który nie jest obcy ludzkiej naturze. Wcielimy się w postać (jak przewrotnie i zagadkowo formułują to twórcy: „być może człowieka?”), która pozostając na opuszczonej wyspie, pozbawiona pamięci, musi odsłonić tajemnicę na temat seryjnych morderstw i własnej tożsamości. Wszystko to w grafice 3D i widoku FPP.

Gra, rozwijana przez zespół grafików i programistów z Salwadoru w Ameryce Środkowej, znajduje się obecnie w wersji alfa. Deweloperzy sprzedają już zamówienia, by w ten sposób zyskać środki na dokończenie prac nad tytułem.

Grafiki z gry znajdziecie na forum. Dziekuję Kajamirze za udostępnienie informacji.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...