To the Moon w nowej serii wydawniczej Techlandu

13 lutego 2013 Urszula 30

Okładka przygodówki To the Moon20 lutego premierę będzie miała nowa seria wydawnicza Techlandu o nazwie ?Dobra gra?. Mają się w niej ukazywać obok siebie zarówno nowości rynkowe jak i klasyki gier wraz z ciekawymi dodatkami. Wydania będą pojawiać się także jako zestawy kultowych serii. Nowe gry będą ukazywać się cyklicznie, średnio co dwa miesiące. Wszystko to w atrakcyjnej cenie 19,90 zł.

Wraz z premierą serii odbędzie się polska premiera wzruszającej gry przygodowej ?To the Moon?.

 ?To the Moon? to niezwykła, sentymentalna podróż w krainę ludzkich wspomnień i najskrytszych, niespełnionych marzeń. Gra łączy w sobie elementy humorystyczne z dramatyczną historią schorowanego staruszka. Gracz ma niezwykłą okazję odbyć podroż po snach tego człowieka i umożliwić mu spełnienie jego wielkiego marzenia ? podróży na Księżyc. Aby odmienić życie staruszka  gracze wcielają się w parę naukowców. W rozgrywce świat rzeczywisty przeplata się ze wspomnieniami umierającego bohatera, które gromadzone są za pomocą specjalnych kul symbolizujących kluczowe wydarzenia z jego życia. Celem gracza jest dokładne poznanie jego przeszłości i znalezienie sposobu na to, aby umożliwić spełnienie jego wielkiego marzenia.

Na płycie obok gry w polskiej wersji językowej znajdziemy również piękną ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez duet Kan Gao i Laury Shigihary. Soundtrack składa się z 31 utworów. Wśród nich jest piosenka ?Everything’s Alright?, której możecie posłuchać w rozwinięciu tego wpisu. Zapraszamy!

[youtube]OkvVr6n1cGk[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...