To the Moon w nowej serii wydawniczej Techlandu

13 lutego 2013 Marek 25

Okładka przygodówki To the Moon20 lutego premierę będzie miała nowa seria wydawnicza Techlandu o nazwie ?Dobra gra?. Mają się w niej ukazywać obok siebie zarówno nowości rynkowe jak i klasyki gier wraz z ciekawymi dodatkami. Wydania będą pojawiać się także jako zestawy kultowych serii. Nowe gry będą ukazywać się cyklicznie, średnio co dwa miesiące. Wszystko to w atrakcyjnej cenie 19,90 zł.

Wraz z premierą serii odbędzie się polska premiera wzruszającej gry przygodowej ?To the Moon?.

 ?To the Moon? to niezwykła, sentymentalna podróż w krainę ludzkich wspomnień i najskrytszych, niespełnionych marzeń. Gra łączy w sobie elementy humorystyczne z dramatyczną historią schorowanego staruszka. Gracz ma niezwykłą okazję odbyć podroż po snach tego człowieka i umożliwić mu spełnienie jego wielkiego marzenia ? podróży na Księżyc. Aby odmienić życie staruszka  gracze wcielają się w parę naukowców. W rozgrywce świat rzeczywisty przeplata się ze wspomnieniami umierającego bohatera, które gromadzone są za pomocą specjalnych kul symbolizujących kluczowe wydarzenia z jego życia. Celem gracza jest dokładne poznanie jego przeszłości i znalezienie sposobu na to, aby umożliwić spełnienie jego wielkiego marzenia.

Na płycie obok gry w polskiej wersji językowej znajdziemy również piękną ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez duet Kan Gao i Laury Shigihary. Soundtrack składa się z 31 utworów. Wśród nich jest piosenka ?Everything’s Alright?, której możecie posłuchać w rozwinięciu tego wpisu. Zapraszamy!

[youtube]OkvVr6n1cGk[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...