Toren – klasyczna opowieść w ciekawym wydaniu

2 maja 2015 Adam_OK 55

toren Brazylijskie studio niezależne Swordtales pracuje nad grą Toren, w której znowu samotny bohater (tym razem płci żeńskiej) wyruszy w długą podróż. Jesteś Dzieckiem Księżyca uwięzioną w wieży o nazwie Toren. Jeśli wdrapiesz się na jej szczyt i pokonasz głównego przeciwnika – Smoka – odzyskasz wolność. Łatwo nie będzie, bo i Smok może zamienić cię w kamień, i w wieży jest pełno pułapek i nieprzyjemnych kreatur, i trzeba będzie rozwiązać wiele zagadek. Co prawda, swoją radą wspierać ma nas Mag, ale jak zwykle to gracz musi odwalić brudną robotę 😉 Co z tego wyszło, przekonamy się już niedługo, bo gra ma mieć premierę już 12 maja na PS4 i PC. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie gry .

Temat na forum.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=a1FSj7CTbEg[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...