Transient – Lovecraft spotyka Cyberpunk

16 czerwca 2019 ZenekZombie 86

Zespół stojący zaTransient.header Conarium i Darkness Within – pod szyldem Stormling Studios – pracuje obecnie nad nową niepokojąco-makabryczną grą. Stormling dąży do połączenia lovecraftiańskiego horroru z futurystycznymi, cyberpunkowymi elementami, czego efektem jest wyjątkowa oprawa i fabuła TRANSIENT. Gra ma zostać wydana w 2020 r. na PC, Playstation 4 i Xbox One.

W odległej, postapokaliptycznej przyszłości to, co pozostało z ludzkości, żyje w zamkniętej cytadeli zwanej Domed City Providence, stworzonej, by przetrwać trudne warunki środowiskowe. W tym ostatecznym schronieniu Randolph Carter, członek osławionej grupy ODIN, przypadkowo odkrywa przerażającą prawdę, która wstrząśnie jego zdrowiem psychicznym i skłonić go do zakwestionowania własnego istnienia.

Obrazek

Cechy charakterystyczne:

  • H.P. Lovecraft spotyka Cyberpunk. Zagłąb się w nieznany świat dystopii, powoli odkrywając powiązania, w których zmiana jest trwała, ale rzeczywistość jest tylko tymczasowa.
  • Aby dojść do prawdy, przemierzaj świat rzeczywisty i sztucznie stworzony
  • Grafika stworzona za pomocą Unreal Engine 4
  • Sekrety i easter eggi
  • Klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Galeria:

Zwiastun:

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...