Trouble Hunter Chronicles – debiutancki projekt od Iskonsko Studio

22 września 2020 Przemo 62

Mały, niezależny oraz międzynarodowy zespół pasjonatów skupiających się pod szyldem Iskonsko Studio tworzy klasyczną przygodówkę point and click Trouble Hunter Chronicles: The Stolen Creed. Fabuła pozwoli wcielić się w rolę siwiejącego byłego agenta OSS, który kieruje się w stronę powojennej Francji. W momencie dochodzi do spotkania z tajemniczą kobietą, która wciąga bohatera w podstępny spisek.

Gra powstaje całkowicie online. Członkowie studia pochodzą z Chorwacji, Ukrainy oraz Stanów Zjednoczonych. Wersja demonstracyjna Trouble Hunter Chronicles zostanie udostępniona podczas jesiennej edycji The Steam Game Festival, która odbędzie się w dniach 7-13 października. Premiera całej gry powinna nastąpić podczas przyszłorocznej wiosny.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.