Trouble Hunter Chronicles – debiutancki projekt od Iskonsko Studio

22 września 2020 Przemo 80

Mały, niezależny oraz międzynarodowy zespół pasjonatów skupiających się pod szyldem Iskonsko Studio tworzy klasyczną przygodówkę point and click Trouble Hunter Chronicles: The Stolen Creed. Fabuła pozwoli wcielić się w rolę siwiejącego byłego agenta OSS, który kieruje się w stronę powojennej Francji. W momencie dochodzi do spotkania z tajemniczą kobietą, która wciąga bohatera w podstępny spisek.

Gra powstaje całkowicie online. Członkowie studia pochodzą z Chorwacji, Ukrainy oraz Stanów Zjednoczonych. Wersja demonstracyjna Trouble Hunter Chronicles zostanie udostępniona podczas jesiennej edycji The Steam Game Festival, która odbędzie się w dniach 7-13 października. Premiera całej gry powinna nastąpić podczas przyszłorocznej wiosny.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...