Trylogia Deponii oraz Filary Ziemi za darmo na Epic Store

15 kwietnia 2021 Przemo 412

Dzisiaj o godz. 17:00  na platformie Epic Store udostępnione zostaną za darmo dwie klasyczne przygodówki (Deponia: The Complete Journey oraz Filary Ziemi) oraz jedna eksploracyjna produkcja The First Tree. W praktyce fani point and clicków otrzymają aż 5 pozycji, gdyż  w skład The Complete Journey wchodzą trzy pierwsze części przygód Rufusa – Deponia, Chaos on Deponia i Goodbye Deponia.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z tytułami Daedalic Entertainment, to nadarza się ku temu świetna okazja. Zachęcamy do udziału w dyskusji na naszym forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...