Trzeci epizod Cognition – screeny i nowe fakty

15 kwietnia 2013 Annica 30

W wywiadzie dla portalu plus10damage.com twórcy epizodycznej serii Cognition ujawnili nowe fakty dotyczące trzeciej części gry. Zapowiedzieli, że będzie to wyjątkowy odcinek, w którym wyjaśnią się wszystkie tajemnice. Zdradzili też, że pojawi się druga grywalna postać, nie wiadomo jednak jeszcze, kto to będzie. Erica dostanie także nowe moce. Jeden z twórców powiedział, że pisał finałowy, czwarty odcinek serii tuż po ukończeniu gry The Walking Dead, co wpłynęło na ostateczny kształt końca przygód Eriki. Cały wywiad do przeczytania tutaj , dział poświęcony serii znajduje się tutaj na naszym forum. Wideosolucje do poprzednich części do obejrzenia tutaj.

Opublikowano także nowe screeny:

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...