Trzy nowe zrzuty ekranu z Syberia: The World Before

13 sierpnia 2021 Przemo 214
Baner Syberia The World Before

Microids pracuje w pocie czoła nad kolejnymi przygodami Kate Walker w produkcji Syberia: The World Before. Nowe szczegóły na jej temat mają zostać ujawnione w ciągu kilku dni. Gra będzie także obecna na targach gamescom (24-26 sierpnia). Aby podsycić trochę apetyty fanów, otrzymaliśmy trzy nowe zrzuty ekranu uchwycono prosto z gry.

Na pierwszym obrazku widzimy Kate poszukującej pewnych cennych informacji w miasteczku zwanym Vaghen w roku 2005. Drugi prezentuje Dianę – postać, której poświęcony zostanie duża część gry. Trzeci screen to ponownie Kate przemierzająca rozległe i malownicze środowisko. Szczegóły robią wrażenie.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...