Trzy tytuły od Telltale Games powróciły na GOG.com

8 grudnia 2020 monttsserat 107

Na platformę GOG.com powróciły trzy gry od studia Telltale Games.

Wallace & Gromit’s Grand Adventures dowcipna gra przygodowa oparta na postaciach stworzonych przez Nicka Parka i Aardman Animations.

Strong Bad’s Cool Game for Attractive People humorystyczna opowieść przygodowa o tytułowym Strong Bad, bohaterze kreskówki stworzonym przez homestarrunner.com.

Telltale Texas Hold’em gra, w której rywalizujesz w fikcyjnym turnieju Texas Hold’em wraz z czterema postaciami z gier firmy Telltale .

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...