Twórcy polskiej przygodówki 1heart potrzebują wsparcia na Greenlight

15 listopada 2013 Marek 22

1heartTwórcy przygodówki 1heart, Paweł Słabiak i Piotr Siatkowski, proszą graczy o wsparcie ich gry w steamowym programie Greenlight. Liczy się każdy głos, aby ta polska produkcja z elementami grozy zagościła na wirtualnych półkach sklepu Steama. Głosować na 1heart możecie tutaj: klik.

Dzięki zakończonej niedawno sukcesem zbiórce funduszy, gra zyskała profesjonalny dubbing. Jak zapewniają twórcy na gracza czekać będzie 60 ręcznie malowanych lokacji, zagadki logiczne i ciekawa fabuła, ręcznie malowana sceneria, która utrzymana będzie w niezwykle mrocznej konwencji. Gra dostępna będzie w języku polskim oraz angielskim na systemy windows i linux.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...