Twórcy polskiej przygodówki 1heart potrzebują wsparcia na Greenlight

15 listopada 2013 Urszula 32

1heartTwórcy przygodówki 1heart, Paweł Słabiak i Piotr Siatkowski, proszą graczy o wsparcie ich gry w steamowym programie Greenlight. Liczy się każdy głos, aby ta polska produkcja z elementami grozy zagościła na wirtualnych półkach sklepu Steama. Głosować na 1heart możecie tutaj: klik.

Dzięki zakończonej niedawno sukcesem zbiórce funduszy, gra zyskała profesjonalny dubbing. Jak zapewniają twórcy na gracza czekać będzie 60 ręcznie malowanych lokacji, zagadki logiczne i ciekawa fabuła, ręcznie malowana sceneria, która utrzymana będzie w niezwykle mrocznej konwencji. Gra dostępna będzie w języku polskim oraz angielskim na systemy windows i linux.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...