Twórcy Saint Kotar poszukują pracownika do kolejnych projektów

Zatrudniona osoba najpierw wspomoże zespół w stworzeniu DLC, a później w nowej grze.

20 listopada 2021 Przemo 133

Powoli mija miesiąc od premiery przygodówki Saint Kotar. Wydaje się, że najgorętszy okres studio Red Martyr mają już za sobą – gra została wydana, najbardziej rażące błędy poprawione. Można więc realizować dalszy plan rozwojowy. Jaki on jest? Kilka szczegółów możemy dowiedzieć się w ofercie pracy wystawionej na ich oficjalnej stronie.

Poszukiwany jest utalentowany twórca, który wspomoże zespół przy pracach post-wydawniczych (czyt. dalszym łataniu gry) oraz stworzeniu DLC do niej. Mamy więc potwierdzenie, że do miasteczka Saint Kotar będzie nam dane jeszcze powrócić i osobiście nie obraziłbym się gdyby, co nieco zostało nam przedstawione z perspektywy Wiktorii. Póki co, nie ma informacji o czym opowiadałoby rozszerzenie. Po jego wypuszczeniu, grupa poświęci się całkowicie nowemu projektowi (niezwiązanemu z SK), który powstanie na silniku Unity lub Unreal.

Saint Kotar miało premierę 28 października i zostało dosyć ciepło przyjęte przez społeczność graczy, co widać po opiniach publikowanych w serwisie Steam. Zachęcamy także do przeczytania naszej recenzji oraz skorzystania z poradnika.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


2 marca 2024

Cyber Noir Stories: The Trunk to dzieło jednoosobowego studia z Niemiec i gra, która zaciera granice pomiędzy klasyczną przygodówką typu „wskaż i kliknij” a powieścią...

2 marca 2024

Masz dylemat, czy zagrać w BROK the InvestiGator? Przeczytaj recenzję autorstwa DirkPitt1, a być może nie będziesz miał wątpliwości.

1 marca 2024

Nostalgiczna gra o przyjaźni chłopca z uratowanym szczeniakiem w ostatnie dni wakacji.  

29 lutego 2024

Drodzy Przygodomaniacy!!! Jak wieść niesie, najnowszy wynalazek Imperium Pythońskiego - TłuMacz 3000™ - pozwolił pythońskim agentom działać swobodnie na terenie Polski, nie martwiąc się problemami...