Twórcy Tajnych Akt w dalszym ciągu pracują nad projektem Monolith

13 września 2020 adventurka 144

Animation Arts znów wrócił na Facebooku do sprawy Monolitha. Okazuje się, że w latach 2018 – 2019 w ramach korporacyjnego programu dotyczącego projektowania gier nad Monolithem pracował pięcioosobowy zespół studentów z Vitruvius Hochschule w Lipsku. Obecnie Animation Arts myśli o wydaniu gry na kilka platform: PC, urządzenia mobilne i Nintendo Switch, jednak pracuje w małym zespole i żadnej daty premiery nie podaje.

Zgodnie z pierwotną zapowiedzią Monolith miał przedstawiać historię pilota Nolana Cartera, który rozbił się na jakiejś jałowej planecie i podążał za tajemniczym sygnałem, by u jego źródła uzyskać pomoc. Po drodze odkrył jednak rzeczy, które kazały mu zwątpić w swoje zmysły i przekonania. W ciągu kilku najbliższych miesięcy producent poda kolejne informacje na temat fabuły, bo ta ze względu na długi czas rozwoju i nowe pomysły może się zmienić.

Poniżej teaser opublikowany w 2014 roku.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...