Twórcy Tajnych Akt w dalszym ciągu pracują nad projektem Monolith

13 września 2020 adventurka 119

Animation Arts znów wrócił na Facebooku do sprawy Monolitha. Okazuje się, że w latach 2018 – 2019 w ramach korporacyjnego programu dotyczącego projektowania gier nad Monolithem pracował pięcioosobowy zespół studentów z Vitruvius Hochschule w Lipsku. Obecnie Animation Arts myśli o wydaniu gry na kilka platform: PC, urządzenia mobilne i Nintendo Switch, jednak pracuje w małym zespole i żadnej daty premiery nie podaje.

Zgodnie z pierwotną zapowiedzią Monolith miał przedstawiać historię pilota Nolana Cartera, który rozbił się na jakiejś jałowej planecie i podążał za tajemniczym sygnałem, by u jego źródła uzyskać pomoc. Po drodze odkrył jednak rzeczy, które kazały mu zwątpić w swoje zmysły i przekonania. W ciągu kilku najbliższych miesięcy producent poda kolejne informacje na temat fabuły, bo ta ze względu na długi czas rozwoju i nowe pomysły może się zmienić.

Poniżej teaser opublikowany w 2014 roku.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.