Udostępniono „tryb przygodowy” w Amnesia: Rebirth

1 kwietnia 2021 Przemo 230
amnesia: rebirth

Wydane w ubiegłym roku Amnesia: Rebirth doczekało się nowej aktualizacji, na którą uwagę powinny zwrócić osoby nie lubiące poczucia grozy w horrorach (jakkolwiek do brzmi). Specjalna opcja usuwa konieczność wchodzenia w interakcje z przeciwnikami. Jeżeli jakiegoś spotkamy na swojej drodze, to zostaniemy zwyczajnie zignorowani.

Jest to niewątpliwie dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą skupić się wyłącznie na gęstej atmosferze gry, poznaniu fabuły i eksploracji otoczenia. Przypominamy, że Amnesia: Rebirth doczekała się nieoficjalnego spolszczenia dostępnego na naszym forum.

Aktualnie grę można kupić w promocyjnej cenie na gog.com – 64,79 zł

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...