VLAD CIRCUS: DESCEND INTO MADNESS

3 września 2021 monttsserat 106
VLAD CIRCUS: DESCEND INTO MADNESS Przygodomania

Ten cyrk nie jest ani trochę zabawny. Przygodę rozpoczynamy w roku 1921, kiedy to słynny Vlad Circus spłonął w katastrofie, pociągając za sobą setki ofiar. Brat właściciela cyrku zostaje uznany winnym całego wydarzenia i stracony na krześle elektrycznym. Po tej tragedii trupa cyrkowa rozpada się. Jednak osiem lat później grupa groteskowych postaci postanawia zbudować coś na tych zgliszczach.

Wciel się w Oliviera Millsa i pomóż mu uciec z dręczącego go świata koszmarów. Eksploruj rozliczne lokacje, używaj i łącz przedmioty ze swojego ekwipunku oraz wchodź w interakcje z otoczeniem, by rozwiązywać zagadki, a w końcu stawaj czoła niebezpieczeństwom, które pojawiają się w wyniku traumy bohatera. Jego zdrowie psychiczne wisi na włosku i choć walka nie jest dla niego najlepszą opcją, to czasem nie ma innego wyjścia.

VLAD CIRCUS: DESCEND INTO MADNESS – Pixel artowa gra przygodowa + powieść jako dodatek

Za jej produkcję odpowiedzialne jest Indiesruption – studio z Buenos Aires, założone przez Antonio Bertasio i Diego Canepę. Po ponad dwóch dekadach projektowania tytułów dla Nickelodeon USA, Cartoon Network i innych znanych firm panowie zdecydowali się projektować niezależne produkcje dla graczy z całego świata.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


24 września 2023

Legends of Castile to nowa gra przygodowa typu „wskaż i kliknij”, przypominająca klasyczne gry przygodowe z lat 90., ale z nowoczesną grafiką i interfejsem nadchodzi....

24 marca 2023

Studio Motiviti pracuje nad grą "Elroy and the Aliens". Jej akcja ma się toczyć w roku 1993, a tytułowy bohater to inżynier, którego ojciec zaginął...

10 marca 2023

https://www.youtube.com/watch?v=9-DpB7tXs4g

3 marca 2023

9 marca rusza kampania na Kickstarterze.