W piątek premiera Luciusa II

9 lutego 2015 Urszula 23

headerW najbliższy piątek to jest 13,02.2015  Lucius II : The Prophecy trafi na Steam  w cenie 19.99 Euro. Historia zaczyna się dokładnie w tym momencie, w jakim skończyła się pierwsza część gry. Chłopiec po spaleniu się wraku, trafia do szpitala psychiatrycznego. Więcej informacji na oficjalnej stronie gry.

Zapraszamy do tematu na forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...