Wczesny dostęp do pierwszego odcinka The Book of Unwritten Tales 2

4 września 2014 Marek 34

The Book of Unwritten Tales 2 Wczesny Dostęp

Dzisiaj na platformie Steam wystartował Wczesny Dostęp do pierwszego odcinka The Book of Unwritten Tales 2! Twórcy zastrzegają, że prace nad grą nadal trwają, a zawartość udostępnianych odcinków może się jeszcze zmienić (na lepsze). Wszyscy, którzy wsparli kickstarterową zbiórkę w kwocie od 25 dolarów wzwyż, mogą wygenerować klucz pozwalający na dodanie gry do konta Steam. Pozostali mogą kupić go za 30 euro. Premiery kolejnych odcinków zaplanowano następująco:

  • Rozdział 1 – dostępny już teraz
  • Rozdział 2 – październik
  • Rozdział 3 – listopad
  • Rozdział 4 – grudzień
  • Rozdział 5 / pełna gra – początek 2015 r.

Na początku przyszłego roku gra dostępna będzie również na platformie GOG.com bez zabezpieczeń DRM. Poniżej zwiastun filmowy przygotowany specjalnie z okazji rozpoczęcia Wczesnego Dostępu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zNA4Wbkd_uI[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...