White Heaven – nowy horror od Dreampainters Software

2 grudnia 2013 adventurka 28

Dość dawno temu, bo w październiku 2013, Draempainter Software znane z horroru Anna, zapowiedziało nową grę – White Heaven.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cjAUAyRe85Q&feature=player_embedded[/youtube]

Jej akcja będzie się toczyć w środku zimy w położonym w górskim lesie, opuszczonym hotelu White Heaven. Tu trafi młody bohater gry, Eric Blanc. Nie znajdzie się w tej głuszy dobrowolnie – zostanie porwany i uwięziony w White Heaven. Negocjacje w sprawie okupu nieco potrwają, a w tym czasie Eric zdąży zakochać się w Lindzie, dziewczynie należącej do gangu. Gdy pewnego dnia chłopak zauważy, że drzwi do jego więzienia są otwarte, postanowi uciec, zabierając ze sobą ukochaną. Jednak zamiast niej, w pustym domostwie znajdzie coś strasznego, czającego się w mroku. To będzie początek koszmaru.

Gra zostanie przygotowana na dwie platformy: PC i Mac. Będzie miała trójwymiarową oprawę graficzną i wsparcie do konsoli Oculus Rift. Deweloperzy przewidują jej premierę w pierwszym kwartale 2014 roku.

Obrazki z gry na koncie dewelopera na Facebooku.

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...