Włoska przygodówka Anna – edycja rozszerzona i polska wersja

3 kwietnia 2013 Marek 31

AnnaJuż 12 kwietnia będzie miała premierę wersja rozszerzona Anny – włoskiej przygodówki obfitującej w przerażające sytuacje. Informację tę na swoim blogu podali twórcy ze studia Dreampainters. Wersja rozszerzona poza poprawioną oprawą audio-wizualną zaoferuje graczom dodatkowe zagadki oraz bardziej rozbudowaną fabułę. Polskich graczy ucieszy zapewne informacja, że wraz z premierą Extended Edition udostępnione zostanie oficjalne spolszczenie zarówno wersji rozszerzonej, jak i wersji pierwotnej Anny. Zadania przetłumaczenia gry podjął się Iron Squad, amatorski zespół tworzący spolszczenia do gier, który, jak podkreślają twórcy gry, wykazał się bardzo profesjonalnym podejściem.

Gra dostępna będzie na platformie Steam. Zagrać będzie w nią można korzystając z systemu Windows, Linuks oraz na Maku. Gra doczekała się również wydania pudełkowego – można je zamówić na Amazonie w cenie 15 funtów. W pudełku znajdzie się płyta z grą oraz ścieżką dźwiękową, plakat oraz książeczka z grafikami z gry.

Poniżej możecie obejrzeć filmowy trailer edycji rozszerzonej Anny. Zapraszamy!

[youtube]uAT7HJ0x1TI[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...