Włoska przygodówka Anna – edycja rozszerzona i polska wersja

3 kwietnia 2013 Marek 44

AnnaJuż 12 kwietnia będzie miała premierę wersja rozszerzona Anny – włoskiej przygodówki obfitującej w przerażające sytuacje. Informację tę na swoim blogu podali twórcy ze studia Dreampainters. Wersja rozszerzona poza poprawioną oprawą audio-wizualną zaoferuje graczom dodatkowe zagadki oraz bardziej rozbudowaną fabułę. Polskich graczy ucieszy zapewne informacja, że wraz z premierą Extended Edition udostępnione zostanie oficjalne spolszczenie zarówno wersji rozszerzonej, jak i wersji pierwotnej Anny. Zadania przetłumaczenia gry podjął się Iron Squad, amatorski zespół tworzący spolszczenia do gier, który, jak podkreślają twórcy gry, wykazał się bardzo profesjonalnym podejściem.

Gra dostępna będzie na platformie Steam. Zagrać będzie w nią można korzystając z systemu Windows, Linuks oraz na Maku. Gra doczekała się również wydania pudełkowego – można je zamówić na Amazonie w cenie 15 funtów. W pudełku znajdzie się płyta z grą oraz ścieżką dźwiękową, plakat oraz książeczka z grafikami z gry.

Poniżej możecie obejrzeć filmowy trailer edycji rozszerzonej Anny. Zapraszamy!

[youtube]uAT7HJ0x1TI[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...