XING – podróż pełna zagadek

23 kwietnia 2014 Urszula 17

W marcu 2013 roku, pisaliśmy o przygodówce, nad którą pracuje niezależne studio White Lotus Interactive pod tytułem XING – podróż pełna zagadek. Przez jakiś czas było cicho o grze, obecnie wiadomo, że trwają przenosiny na silnik Unreal Engine 4. Efekty możemy podziwiać na oficjalnej stronie gry – klik.

Akcję obserwować będziemy za pośrednictwem oczu głównego bohatera. Do sterowania wykorzystamy połączenie klawiatury (poruszanie się) oraz myszki (rozglądanie się oraz wykonywanie czynności). Wiadomo, że premiera, która była planowana na październik 2013 spaliła na panewce, nowej daty premiery tej przygodówki nie znamy jeszcze. Przypominamy, że śmierć głównego bohatera jest początkiem niesamowitej wyprawy przez tajemniczą krainę XING.  Wszyscy, którzy czekają na tę przygodówkę tak samo jak my, zapraszam do śledzenia wątku na forum. 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...