XING – podróż pełna zagadek

23 kwietnia 2014 Urszula 29

W marcu 2013 roku, pisaliśmy o przygodówce, nad którą pracuje niezależne studio White Lotus Interactive pod tytułem XING – podróż pełna zagadek. Przez jakiś czas było cicho o grze, obecnie wiadomo, że trwają przenosiny na silnik Unreal Engine 4. Efekty możemy podziwiać na oficjalnej stronie gry – klik.

Akcję obserwować będziemy za pośrednictwem oczu głównego bohatera. Do sterowania wykorzystamy połączenie klawiatury (poruszanie się) oraz myszki (rozglądanie się oraz wykonywanie czynności). Wiadomo, że premiera, która była planowana na październik 2013 spaliła na panewce, nowej daty premiery tej przygodówki nie znamy jeszcze. Przypominamy, że śmierć głównego bohatera jest początkiem niesamowitej wyprawy przez tajemniczą krainę XING.  Wszyscy, którzy czekają na tę przygodówkę tak samo jak my, zapraszam do śledzenia wątku na forum. 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...