Zagraj w demo An English Haunting

3 stycznia 2024 Annica 73

Szaleństwo związane ze spirytualizmem ogarnęło Londyn w 1907 roku. Popularnością cieszą się seanse i przedstawienia teatralne, podczas których duchy nawiązują kontakt z żyjącymi rodzinami, a badacze próbują odkryć tajemnice sił nadprzyrodzonych. Na ich czele stoi profesor Patrick Moore, który właśnie znalazł się na rozdrożu – ma 72 godziny na udowodnienie istnienia Wielkich Zaświatów, w przeciwnym razie jego Zakład Badań Metapsychicznych zostanie zamknięty na zawsze.

Ścigając się z czasem, z pomocą fałszywego medium o imieniu Beatrice Shaw, musi skompletować prototyp Pudełka Objawień, artefaktu wymyślonego przez jego zaginionego mentora, umożliwiającego dostrzeżenie wymiarów ukrytych w naszej rzeczywistości. Zbudowanie tego urządzenia zabierze go z mglistych ulic Londynu na strome wybrzeża Szkocji, a w końcu na Benwell Street 34, znaną jako najbardziej nawiedzony dwór Anglii.

Dowiedz się więcej na naszym forum.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


13 stycznia 2024

Na gry-online jest dostępny patch poprawiający grafikę i rozgrywkę na nowszych systemach operacyjnych i kartach graficznych.  

16 grudnia 2023

Mija kolejny rok, a przed nami święta Bożego Narodzenia. Wszystkim składam serdeczne życzenia, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Niech nikomu nie zabraknie powodu do uśmiechu....

6 czerwca 2023

Syberia doczeka się serialu animowanego. https://www.microids.com/microids-and-w ... franchise/ Kocham całą sagę i nie mogę się doczekać jakiejkolwiek odsłony tego uniwersum.

22 maja 2023

Pamiętacie grę "Randal's Monday"? Na Kickstarterze trwas zbiórka na jej kolejną część, która fabularnie ma byc jej prequelem - "Randal's Tuesday". Ma to być klasyczna...