Zapisy z gier

5 lutego 2013 Marek 21
Logo Przygodomanii

Czasami podczas gry trafia nam się sytuacja bez wyjścia a jedynym rozwiązaniem jakie nam pozostaje to wczytanie wcześniejszego zapisu gry. Problem nie wydaje się wielki, jeśli często zapisujemy. Jednak jeśli ostatni zapis pochodzi sprzed 3 godzin, pali nas ciekawość jak potoczy się fabuła a zegarek bezwzględnie pokazuje, że od 2 godzin powinniśmy smacznie spać, to czas zajrzeć na Przygodomanię, gdzie gromadzimy awaryjne zapisy do przygodówek!

W naszych zasobach zgromadziliśmy zapisy do wielu przygodówek – zarówno klasycznych pozycji jak i najnowszych tytułów. W tym miejscu: klik znajdziecie zapisy do Deponii, Testamentu Sherlocka Holmesa, The Book of Unwritten Tales, Klątwy Wron i wielu innych przygodówek. Nasze zasoby wciąż się powiększają – jeśli brakuje jakichś zapisów, to dajcie nam znać, postaramy się uzupełnić brak!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.