Zapowiedź gry Jack Keane 2

16 kwietnia 2012 Marek 38

Już za kilka miesięcy – bo na sierpień zapowiedziana została światowa premiera – będziemy mogli po raz kolejny wcielić się w postać kapitana Jacka Keana. Podobnie jak pierwsza część, „Jack Keane 2” będzie klasyczną grą przygodową point?n?click, w której zwiedzając kolejne lokacje będziemy rozwiązywać zagadki i rozmawiać z napotkanymi postaciami. Oprócz „podstawowych” w tego typu pozycjach czynności pojawią się również elementy zręcznościowe oraz rzadko spotykane w przygodówkach elementy walki. Będą one jednak bardzo proste i ograniczą się do wciskania przycisków związanych z atakiem i obroną. Walki będą realizowane w systemie turowym. Na chwilę obecną nie wiadomo wiele na temat fabuły. Jack wyrusza na poszukiwanie mającego dużą moc, ukrytego artefaktu i pokrzyżuje plany związane z przejęciem władzy nad światem. Twórcy zapowiadają ponownie wesołe i humorystyczne podejście do tematu.

Zapraszamy do rozwinięcia wiadomości, gdzie można zobaczyć kilka obrazków z  gry, oraz na nasze forum, gdzie można podyskutować na temat kolejnej części przygód Jacka.

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...