Zapowiedź nowej przygodówki Daedalic – The Devil’s Men

11 czerwca 2014 Marek 51

The Devil’s MenNiemieckie studio Daedalic opublikowało dzisiaj zapowiedź nowej przygodówki zatytułowanej The Devil’s Men. Twórcą fabuły jest Kevin Mentz, który pracował wcześniej przy wydanej niedawno w Polsce Memorii. Gra ukazać się ma na wiosnę przyszłego roku.

W The Devil’s Men przeniesiemy się do steampunkowej wiktoriańskiej Anglii. Główną bohaterką będzie 20-letnia Adelaida Spektor, córka słynnego detektywa Karola Spektora, który porzucił ją w dzieciństwie. Adelaida mieszka w nadmorskim miasteczku, którego senną codzienność zakłóca seria tajemniczych morderstw, których ofiarami padają naukowcy zwani The Devil’s Men. Wszystkie tropy zdają się prowadzić do ruin będących pozostałościami po światowej wystawie, wśród których swoją siedzibę ma gang młodocianych opryszków o nazwie Kolonia. Adelaida rozpoczyna śledztwo, gdy na jej oczach ginie dawny przyjaciel jej zaginionego ojca. Dziewczyna ma nadzieję na to, że odnajdzie go i przywróci swojej rodzinie dobre imię. Pomogą jej w tym członkowie Kolonii oraz Emily – podwójna zabójczyni.

Daedalic słynie z pięknej oprawy graficznej swoich gier. Tym razem również nie powinniśmy być zawiedzeni – The Devil’s Men będzie zachwycało ręcznie rysowaną grafiką 2D. Rozmawiamy o grze na forum.

devils_men_screen

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...