Zapowiedź polskiego wydania przygodówki Memoria

17 marca 2014 Marek 28

Memoria okładkaFirm mils.pl informuje, że została polskim wydawcą przygodówki Memoria niemieckiego studia Daedalic Entertainment. Gra zostanie wydana z polskimi napisami w pudełku oraz w wersji cyfrowej pozbawionej zabezpieczeń DRM.

Zapowiedziano również wydanie kolekcjonerskie, w sprawie którego trwają właśnie rozmowy z twórcami gry. W Niemczech edycja kolekcjonerska zawierała książeczkę z grafikami z gry, płytę z filmem o pracach nad grą, płytę ze ścieżką dźwiękową, dwustronny plakat, podkładkę pod mysz oraz karty z wizerunkami bohaterów. Mamy nadzieję, że polska wersja kolekcjonerska będzie równie bogata!

Memoria to kontynuacja przygodówki The Dark Eye: Klątwa Wron. Akcja Memorii rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych. W teraźniejszości pomagamy Geronowi odczarować ukochaną Nuri, która została zmieniona w kruka. Aby zdobyć odpowiednie zaklęcie, Geron musi znaleźć odpowiedź na starożytną zagadkę, do której kluczem jest historia księżniczki Sadji tocząca się 400 lat wcześniej.

Premiera gry planowana jest na przełom kwietnia i maja. Zapraszamy wszystkich na nasze forum do działu poświęconego Memorii. Znajdziecie tam m.in. galerię z obrazkami z gry oraz temat z opiniami naszych użytkowników: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...

25 października 2022

Posiada ktoś płytę CD z CyberMychy 1/2006 i byłby w stanie udostępnić znajdującego się na niej patcha eliminującego błąd, który uniemożliwia przejście Dzieci Egiptu? Informację...