Zapowiedź polskiego wydania przygodówki Memoria

17 marca 2014 Marek 37

Memoria okładkaFirm mils.pl informuje, że została polskim wydawcą przygodówki Memoria niemieckiego studia Daedalic Entertainment. Gra zostanie wydana z polskimi napisami w pudełku oraz w wersji cyfrowej pozbawionej zabezpieczeń DRM.

Zapowiedziano również wydanie kolekcjonerskie, w sprawie którego trwają właśnie rozmowy z twórcami gry. W Niemczech edycja kolekcjonerska zawierała książeczkę z grafikami z gry, płytę z filmem o pracach nad grą, płytę ze ścieżką dźwiękową, dwustronny plakat, podkładkę pod mysz oraz karty z wizerunkami bohaterów. Mamy nadzieję, że polska wersja kolekcjonerska będzie równie bogata!

Memoria to kontynuacja przygodówki The Dark Eye: Klątwa Wron. Akcja Memorii rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych. W teraźniejszości pomagamy Geronowi odczarować ukochaną Nuri, która została zmieniona w kruka. Aby zdobyć odpowiednie zaklęcie, Geron musi znaleźć odpowiedź na starożytną zagadkę, do której kluczem jest historia księżniczki Sadji tocząca się 400 lat wcześniej.

Premiera gry planowana jest na przełom kwietnia i maja. Zapraszamy wszystkich na nasze forum do działu poświęconego Memorii. Znajdziecie tam m.in. galerię z obrazkami z gry oraz temat z opiniami naszych użytkowników: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.