Zapowiedź polskiej premiery gry Kapitan Morgane i legenda Złotego Żółwia

13 czerwca 2012 Marek 31

Z informacji prasowej, jaką przesłała do nas firma Cenega, dowiedzieliśmy się, że już w drugim kwartale tego roku polskiej premiery doczeka się gra Kapitan Morgane i legenda Złotego Żółwia. Gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej ze spolszczonymi napisami. Zaskoczeniem dla fanów może być to, że zgodnie z informacją wydawcy, będzie sprzedawana w wersji elektronicznej (czyli bez fizycznego nośnika) za pośrednictwem platformy dystrybucji elektronicznej muve digital. Gra w cyfrowym wydaniu ma kosztować 49,99 złotych. W tej chwili brak informacji na temat ewentualnego wydania pudełkowego.

Co myślicie o takim sposobie dystrybucji przygodówek? Czy według was cena jest adekwatna do tego, co otrzymujemy?

Pełną treść informacji prasowej znajdziecie na naszym forum w tym temacie: klik.

Zapraszamy do dyskusji.

Jednak informacja podana przez Cenegę o pełnej polskiej wersji językowej okazała się błędem. Gra ukaże się bez polskiego dubbingu – dostaniemy jedynie spolszczone napisy.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...