Zapowiedź polskiej premiery przygodówki The Broken Sword 5: Klątwa węża

17 czerwca 2014 Marek 47

Broken Sword: Klątwa Węża18 lipca na półki sklepów trafi polskie pudełkowe wydanie najnowszej, piątej już części serii przygodówek Broken Sword – Klątwa węża (Serpent’s Curse). Polskim dystrybutorem gry jest firma cdp.pl.

Przypomnijmy, że gra powstała dzięki datkom graczy, którzy wsparli projekt podczas zbiórki na Kickstarterze, zakończonej pod koniec września 2012 roku. Dzięki hojności darczyńców powstała polska wersja językowa (napisy), która ukaże się jednak dopiero wraz z pudełkowym wydaniem Broken Sworda 5 w Polsce.

Nie znamy jeszcze oficjalnej ceny – prawdopodobnie będzie ona wynosiła około 100 zł. Wydanie składać się będzie z pudełka DVD oraz płyty, na które znajdziemy instalator gry. Do działania gry niezbędne będzie konto na platformie Steam – polskie pudełkowe wydanie gry to tak naprawdę klucz steam i kopia danych instalacyjnych na płycie.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.