Zapowiedź polskiej premiery przygodówki The Inner World

14 marca 2014 Urszula 50

Inner World

Już 20 marca do polskich sklepów trafi polska wersja przygodówki The Inner World. Polskim wydawcą jest firma Techland. Gra trafi do serii wydawniczej Dobra Gra. Za niecałe 20 zł dostaniemy grę z polskimi napisami bez zabezpieczeń DRM.

The Inner World to klasyczna przygodówka typu wskaż i kliknij. Jej fabuła została osadzona w tajemniczym świecie Asposii, znajdującym się głęboko pod ziemią. Głównym bohaterem jest Robert – nieporadny i lekko gapowaty Asposianin, którego wrodzona dobroć jest źródłem wielu zabawnych sytuacji. Wraz z Robertem wyruszymy we wspaniałą podróż, której celem stanie się uratowanie Asposii przed wiecznym mrokiem.

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją The Inner World napisaną przez jareckiego: klik.W dziale poświęconym Inner World znajdziecie wiele materiałów poświęconych tej grze, w tym poradnik: klik.

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...