Zapowiedź przygodówki Mega Bad Code od twórców Barona Wittarda

8 lutego 2014 Urszula 45

Mega Bad Code logoAutorzy Barona Wittarda, Wax Lyrical Games, pracują nad Mega Bad Code – cyberpunkową przygodówką rozgrywającą się w 2095 roku w olbrzymim mieście BlueBan Megalopolis. Miasto to jest bardzo zaawansowane technologicznie. Elity kulturalne i biznesowe mogą sobie pozwolić na opuszczenie swoich ciał i skażonego przestępczością świata i przenieść się na stałe do generowanej komputerowo rzeczywistości w cyberprzestrzeni. Tymczasem w południowych dzielnicach miasta, zwanych Strefą Anarchii, hordy odmieńców i bezrobotnych organizują się w grupy przestępcze. Sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli po tym, jak w ciągu trzech tygodni nieuchwytny seryjny morderca zabija 31 osób. Władze są bezradne, a miasto pogrąża się w strachu. Wtedy do akcji wkracza Lucas McCreebie – były programista cyberprzestrzeni, który porzuca swoją dotychczasową pracę, by odnaleźć i odnaleźć zabójcę swojego najlepszego przyjaciela.

Gra będzie korzystał z silnika Unity Engine w związku z tym ukaże się na Windows, Mac, Linux, iOS, Android i Windows Phone. Premiera została zaplanowana na koniec roku 2014. W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie pierwsze obrazki z gry. Zapraszamy do oglądania oraz do dyskusji na temat gry na naszym forum: klik.

Mega Bad Code 2 Mega Bad Code 3 Mega Bad Code 1

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...