Zapowiedź przygodówki Secret Files: Sam Peters

28 lipca 2013 Marek 24

Secret Files: Sam PetersWydawca Deep Silver ogłosił prace nad przygodówką Secret Files: Sam Peters, która jest spin-offem znanej również polskim graczom serii Tajne Akta. Grę tworzy studio Animation Arts, które pracowało również nad poprzednimi częściami serii. Jej bohaterką będzie tytułowa Sam Peters, dziennikarka, którą gracze mieli okazje poznać w Tajnych Aktach 2: Puritas Cordis.

Tym razem reporterka zostanie wysłana do Ghany, aby opisać historię dziwnych zmian genetycznych zaobserwowanych przez naukowców u tamtejszych wodnych zwierząt. Jezioro, w którym żyją zwierzęta, powstało na wskutek upadku meteorytu ponad milion lat temu. Czy to możliwe, że w ten sposób na Ziemię trafiły obce formy życia, które teraz wpływają na faunę jeziora?

Premiera gry zapowiedziana jest na 27 września 2013. Wiemy, że przewidziana jest tylko dystrybucja cyfrowa, więc miłośnicy pudełkowego wydania gier cieszyć się nie będą.

W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie pierwsze obrazki z gry.
Secret Files: Sam Peters - obrazek 1 Secret Files: Sam Peters - obrazek 2 Secret Files: Sam Peters - obrazek 3

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.