Zapowiedź przygodówki Secret Files: Sam Peters

28 lipca 2013 Urszula 39

Secret Files: Sam PetersWydawca Deep Silver ogłosił prace nad przygodówką Secret Files: Sam Peters, która jest spin-offem znanej również polskim graczom serii Tajne Akta. Grę tworzy studio Animation Arts, które pracowało również nad poprzednimi częściami serii. Jej bohaterką będzie tytułowa Sam Peters, dziennikarka, którą gracze mieli okazje poznać w Tajnych Aktach 2: Puritas Cordis.

Tym razem reporterka zostanie wysłana do Ghany, aby opisać historię dziwnych zmian genetycznych zaobserwowanych przez naukowców u tamtejszych wodnych zwierząt. Jezioro, w którym żyją zwierzęta, powstało na wskutek upadku meteorytu ponad milion lat temu. Czy to możliwe, że w ten sposób na Ziemię trafiły obce formy życia, które teraz wpływają na faunę jeziora?

Premiera gry zapowiedziana jest na 27 września 2013. Wiemy, że przewidziana jest tylko dystrybucja cyfrowa, więc miłośnicy pudełkowego wydania gier cieszyć się nie będą.

W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie pierwsze obrazki z gry.
Secret Files: Sam Peters - obrazek 1 Secret Files: Sam Peters - obrazek 2 Secret Files: Sam Peters - obrazek 3

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...