Zapowiedź przygodówki Silence: The Whispered World II

11 grudnia 2013 Urszula 38

Silence - Whispered World 2Twórcy z niemieckiego studia Daedalic ogłosili właśnie prace Silence – The Whispered World 2. Będzie to kontynuacja znanej polskim graczom przygodówki The Whispered World wydanej u nas w 2010 roku przez City Interactive.

Czeka nas powrót do Silence, krainy snów znanej z poprzedniej części. Tym razem jednak odkryjemy ją na nowo, ponieważ twórcy postanowili zrezygnować z grafiki 2D i przenieść grę w pełny trójwymiar. Towarzyszyć będziemy nastolatkowi o imieniu Noah, który w realnym świecie stracił młodszą siostrę Renię i postanawia odnaleźć ją w świecie snów. Podczas wędrówki napotkamy oczywiście wielu starych znajomych.

Zapowiada się emocjonująca przygoda, której przedsmak poczuć możemy dzięki filmowemu zwiastunowi gry – obejrzycie go poniżej. Silence – The Whispered World 2 nie ma w tej chwili konkretnej daty premiery. Grę zapowiedziano na koniec 2014 roku. Zagramy w nią na PC oraz Makach.

Zapraszamy do dyskusji na temat przygodówki Silence – Whispered World 2 na naszym forum: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...