Zapowiedziano edycję kolekcjonerską Detroit: Become Human

27 października 2020 Przemo 79

Od premiery Detroit: Become Human na PC minęło już trochę czasu, ale jego twórcy w dalszym ciągu prezentują fanom androidów ciekawe niespodzianki. Na przykład 30 października do sprzedaży trafi Edycja Kolekcjonerska zawierająca przede wszystkim figurkę jednej z bohaterek gry.

Zestaw będzie zawierał następujące elementy:

  • Ekskluzywne przypinki kolekcjonerskie 3 kultowych symboli z gry,
  • Szczegółowa figura „Kary” o wysokości 27 cm z obrotowymi ramionami maszyny i świecącym światłem LED w podstawie. Wykonane z wytrzymałego PVC i polimeru.
  • Trójkątne pudełko ekspozycyjne o wymiarach 420 x 365 x 375 mm
  • Holograficzna karta Cyberlife z kodem gry, który można wykorzystać online na Steamie.

Cena została ustalona na poziomie 349,99 EUR, czyli ok 1600 zł. Chętni mogą składać zamówienia w sklepie producenta lub za pośrednictwem x-kom.pl.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...