Zapowiedziano nowe przygodowy Larry’ego Laffera

3 sierpnia 2020 Przemo 29

CrazyBunch (producent) i Assemble Entertainment (wydawca) zapowiedzieli kontynuację Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry. Nowa odsłona z podtytułem Wet Dreams Dry Twice ma się pojawić 15 października 2020 na Windowsa i Mac OS X w cyfrowej edycji standardowej lub wzbogaconej o artbook i soundtrack. O polskiej wersji językowej na razie nic nie wiadomo. Zwiastun do obejrzenia na naszym forum!

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.