Zbiór newsów z forum!

22 lutego 2022 monttsserat 150
Baner logo przygodomanii

Baner gry Verne: The Shape of Fantasy

Wojna przeciwko straszliwemu narodowi niszczy świat Hemery. Na pokładzie potężnego Nautilusa, Jules Verne, kapitan Nemo i jego odważna załoga walczą, ścigani przez nieustępliwego wroga, aby zdobyć tajemniczą, budzącą grozę energię, zdolną zmienić bieg historii: Płomień Hefajstosa, źródło mocy Atlantydy a także jej upadku. Premiera zapowiedziana na 2022 rok.

.

Baner gry Dreams in the Witch House

Przygodówka point’n’ click w pikselowej oprawie z elementami RPG z otwartym światem w klimatach horroru. Rozgrywka jest nieliniowa a wiele elementów jest generowanych losowo, dzięki czemu każda rozgrywka jest inna.

Arkham, Massachusetts 1929. Walter Gilman, obiecujący student matematyki na Uniwersytecie Miskatonic, który właśnie przeprowadził się do miasta pomieszkuje w mającym złą reputację Pensjonacie Dombrowskich. Jednak jemu nie przeszkadzają plotki o dawnych zdarzeniach. Do czasu aż pojawiają się senne koszmary… Premiera zapowiedziana na 2022 rok.

.

Niemieckojęzyczny teaser gry The Adventures of Bryan Scott

.

Baner gry Near-Mage - od twórców Gibbous

Kickstarterowa zbiórka Near-Mage – od twórców Gibbousa przekroczyła swój cel o 500% być może jest to szansa na polską wersję językową…?

.

The Silent Sky nie ukazała się w wyznaczonej dacie premiery (10 lutego) – nowej daty nie zapowiedziano.

Baner gry Noctem

Data premiery gry Noctem przeniesiona na 21 marca 2022 roku.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


13 marca 2024

W związku z uruchomioną kampanią crowfoundingową w hithit.com dt. remastera ścieżki dźwiękowej z gier Future Games, przeprowadziliśmy wywiad z jej ogrniazorem. Zdeněk Houb opowiada nam...

13 marca 2024

Na czeskiej platformie crowdfundingowej pojawił się ciekawy projekt, którego celem jest zebranie funduszy na remake ścieżki dźwiękowej z gry Black Mirror. Pomysłodawcą całęgo przedsięwziecia jest...

13 stycznia 2024

Na gry-online jest dostępny patch poprawiający grafikę i rozgrywkę na nowszych systemach operacyjnych i kartach graficznych.  

3 stycznia 2024

Szaleństwo związane ze spirytualizmem ogarnęło Londyn w 1907 roku. Popularnością cieszą się seanse i przedstawienia teatralne, podczas których duchy nawiązują kontakt z żyjącymi rodzinami, a...