Zbiór nowości i zapowiedzi z forum!

18 stycznia 2022 monttsserat 169
Baner logo przygodomanii

W związku z urodzinowym konkursem Przygodomanii, na który rzuciliśmy wszystkie nasze siły – zaniedbaliśmy nieco dział w przygodowymi newsami. Spieszymy więc nadrobić zaległości – oto lista najważniejszych nowości na forum! Warto się z nią zapoznać, bo sporo tam nowych tytułów!

.

Kontynuacja Flight of the Amazon Queen. Wynajęty przez tajemniczą organizację Joe musi podróżować po świecie swoim samolotem, Amazon Queen, w poszukiwaniu zaginionych reliktów…

Humorystyczna przygodówka, pełna zwariowanych postaci. Vio odbywa nieplanowaną podróż przez różnorodne światy –  zniszczone miasta, pirackie statki, dżunglę i inne dziwne, niekoniecznie realne miejsca.

Murphy McCallan jest owładnięty obsesją odnalezienia zaginionego skarbu Bellemore Manor. Odnajduje rzeczona posiadłość w nadziei, że duchy udzielą mu jakichś wskazówek.

Gra od twórców The Painscreek Killings. Gracz wciela się w stażystę, który pragnie zostać licencjonowanym detektywem…

Co byś zrobił, gdybyś znalazł się przed tajemniczym portalem, który nagle pojawił się na twoim podwórku? Czy wskoczyłbyś do niego od razu, czy najpierw wrzuciłbyś coś innego?

Bryan Scott, trzydziestokilkuletni wyluzowany gość, który po śmierci ojca, znanego archeologa, stracił radość życia i popadł w marazm. Dopóki pewnego wieczoru nie otrzymał niewielkiej przesyłki… która wywróciła jego życie do góry nogami.

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


24 września 2023

Legends of Castile to nowa gra przygodowa typu „wskaż i kliknij”, przypominająca klasyczne gry przygodowe z lat 90., ale z nowoczesną grafiką i interfejsem nadchodzi....

6 czerwca 2023

Syberia doczeka się serialu animowanego. https://www.microids.com/microids-and-w ... franchise/ Kocham całą sagę i nie mogę się doczekać jakiejkolwiek odsłony tego uniwersum.

22 maja 2023

Pamiętacie grę "Randal's Monday"? Na Kickstarterze trwas zbiórka na jej kolejną część, która fabularnie ma byc jej prequelem - "Randal's Tuesday". Ma to być klasyczna...

24 marca 2023

Studio Motiviti pracuje nad grą "Elroy and the Aliens". Jej akcja ma się toczyć w roku 1993, a tytułowy bohater to inżynier, którego ojciec zaginął...