Zbiór nowości i zapowiedzi z forum!

18 stycznia 2022 monttsserat 180
Baner logo przygodomanii

W związku z urodzinowym konkursem Przygodomanii, na który rzuciliśmy wszystkie nasze siły – zaniedbaliśmy nieco dział w przygodowymi newsami. Spieszymy więc nadrobić zaległości – oto lista najważniejszych nowości na forum! Warto się z nią zapoznać, bo sporo tam nowych tytułów!

.

Kontynuacja Flight of the Amazon Queen. Wynajęty przez tajemniczą organizację Joe musi podróżować po świecie swoim samolotem, Amazon Queen, w poszukiwaniu zaginionych reliktów…

Humorystyczna przygodówka, pełna zwariowanych postaci. Vio odbywa nieplanowaną podróż przez różnorodne światy –  zniszczone miasta, pirackie statki, dżunglę i inne dziwne, niekoniecznie realne miejsca.

Murphy McCallan jest owładnięty obsesją odnalezienia zaginionego skarbu Bellemore Manor. Odnajduje rzeczona posiadłość w nadziei, że duchy udzielą mu jakichś wskazówek.

Gra od twórców The Painscreek Killings. Gracz wciela się w stażystę, który pragnie zostać licencjonowanym detektywem…

Co byś zrobił, gdybyś znalazł się przed tajemniczym portalem, który nagle pojawił się na twoim podwórku? Czy wskoczyłbyś do niego od razu, czy najpierw wrzuciłbyś coś innego?

Bryan Scott, trzydziestokilkuletni wyluzowany gość, który po śmierci ojca, znanego archeologa, stracił radość życia i popadł w marazm. Dopóki pewnego wieczoru nie otrzymał niewielkiej przesyłki… która wywróciła jego życie do góry nogami.

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


13 lipca 2024

Studio Lundgraph stworzyło grę o skarbach i łotrach w czasach Inków. Rolą gracza będzie zdobyć skarby i pokonać łotrów.  Gra ma już swoją kartę Steam,...

23 czerwca 2024

Gra tworzona od 2015 roku, po drodze była zbiórka na Kickstarterze i niemal po 10 latach pojawiła się na Steam. https://store.steampowered.com/app/2761020/A_Little_Less_Desperation/

30 maja 2024

Studio Microids planuje w tym roku wydać przygodówkę opowiadającą o losach słynnego włamywacza Arsène’a Lupina. Akcja gry toczyć się będzie na początku XX wieku. Będziemy...

18 kwietnia 2024

It's Grim Up North to pikselowa gra przygodowa, łącząca humor i science-fiction. Premiera gry przewidziana na 26/04/2024.