Zid & Zniw Chronicles: Zniw Adventure czyli dinozaury w akcji

9 września 2015 Urszula 37

tumblr_nlhda0GNzv1sxws2ko1_1280Jak tam wszyscy forumowicze się trzymają? Ja w ten piękny (chociaż dość zimny i pełen pracy) środowy poranek stwierdziłem, że pora na kolejny mini update co do diwelopmentu naszej giery. Przede wszystkim – lecimy z kolejnymi lokacjami, jako że (póki co) największą z nich udało się w pełni ogarnąć (czyt. w końcu wyleźliśmy z jaskini :D). W ramach świętowania trzymajcie GIFa, przedstawiającego już nie takie straszne wnętrza jaskini (bo oświetlone. Oby gracz w miarę prędko znalazł jakieś źródło światła ;))

I jako mały bonus, dla koneserów sztuki wszelakiej, ze wskazaniem na gry komputerowe i concept arty – zastanawialiście się, jak wygląda tzw. 'materiał źródłowy’ gry (w tym wypadku komiks, którego gra jest prequelem), lub też dokument projektowy? Jeżeli tak, to spieszę z wizualizacją.

Póki co to tyle ode mnie. ;) Na zakończenie przypomnę, że można nas znaleźć na stronie silnika AGS, jak i IndieDB :) Do napisania!

Autorem tekstu jest  Kurasiu

Zapraszamy po więcej informacji na forum. 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...