Zid & Zniw Chronicles: Zniw Adventure czyli dinozaury w akcji

9 września 2015 Urszula 43

tumblr_nlhda0GNzv1sxws2ko1_1280Jak tam wszyscy forumowicze się trzymają? Ja w ten piękny (chociaż dość zimny i pełen pracy) środowy poranek stwierdziłem, że pora na kolejny mini update co do diwelopmentu naszej giery. Przede wszystkim – lecimy z kolejnymi lokacjami, jako że (póki co) największą z nich udało się w pełni ogarnąć (czyt. w końcu wyleźliśmy z jaskini :D). W ramach świętowania trzymajcie GIFa, przedstawiającego już nie takie straszne wnętrza jaskini (bo oświetlone. Oby gracz w miarę prędko znalazł jakieś źródło światła ;))

I jako mały bonus, dla koneserów sztuki wszelakiej, ze wskazaniem na gry komputerowe i concept arty – zastanawialiście się, jak wygląda tzw. 'materiał źródłowy’ gry (w tym wypadku komiks, którego gra jest prequelem), lub też dokument projektowy? Jeżeli tak, to spieszę z wizualizacją.

Póki co to tyle ode mnie. ;) Na zakończenie przypomnę, że można nas znaleźć na stronie silnika AGS, jak i IndieDB :) Do napisania!

Autorem tekstu jest  Kurasiu

Zapraszamy po więcej informacji na forum. 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...