Znamy datę angielskojęzycznej premiery kolejnej części The Book of Unwritten Tales!

16 listopada 2012 Marek 24

Doczekaliśmy się wreszcie konkretnej daty angielskiej premiery prequela The Book of Unwritten Tales! Wydawca gry, Nordic Games, w dzisiejszej informacji prasowej zapowiedział, że The Critter Chronicles w pełnej angielskiej wersji językowej ukaże się w sklepach 5 grudnia. Nie znamy jeszcze ceny, w jakiej gra będzie sprzedawana. Wiadomo natomiast, że pojawi się na większych platformach dystrybucji elektronicznej oraz że będzie można ją nabyć w wersji na system Windows, Linux (prawdopodobnie poprzez linuksowego klienta Steam) oraz OS X.

Gra opowiada o wydarzeniach poprzedzających to, co widzieliśmy w The Book of Unwritten Tales i skupia się na niezwykłej przyjaźni kapitana Nate’a i Zwierzaka. Tak jak w poprzedniej części możemy liczyć na piękną grafikę, wspaniały angielski dubbing, ciekawą fabułę i zagadki oraz masę świetnego humoru. Z okazji zapowiedzi daty premiery opublikowano pierwszy angielski trailer, który znajdziecie w rozwinięciu tego wpisu.

[youtube]Dzznnubi7gE[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.