Znamy datę angielskojęzycznej premiery kolejnej części The Book of Unwritten Tales!

16 listopada 2012 Urszula 34

Doczekaliśmy się wreszcie konkretnej daty angielskiej premiery prequela The Book of Unwritten Tales! Wydawca gry, Nordic Games, w dzisiejszej informacji prasowej zapowiedział, że The Critter Chronicles w pełnej angielskiej wersji językowej ukaże się w sklepach 5 grudnia. Nie znamy jeszcze ceny, w jakiej gra będzie sprzedawana. Wiadomo natomiast, że pojawi się na większych platformach dystrybucji elektronicznej oraz że będzie można ją nabyć w wersji na system Windows, Linux (prawdopodobnie poprzez linuksowego klienta Steam) oraz OS X.

Gra opowiada o wydarzeniach poprzedzających to, co widzieliśmy w The Book of Unwritten Tales i skupia się na niezwykłej przyjaźni kapitana Nate’a i Zwierzaka. Tak jak w poprzedniej części możemy liczyć na piękną grafikę, wspaniały angielski dubbing, ciekawą fabułę i zagadki oraz masę świetnego humoru. Z okazji zapowiedzi daty premiery opublikowano pierwszy angielski trailer, który znajdziecie w rozwinięciu tego wpisu.

[youtube]Dzznnubi7gE[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...