Znamy datę premiery przygodówki The Raven – Legacy of a Master Thief

23 maja 2013 Urszula 31

ZThe Raven - Legacy of a Master Thiefnamy już dokładną datę premiery przygodówki The Raven – Legacy of a Master Thief – a właściwie to trzy daty, ponieważ gra została podzielona na trzy rozdziały. Harmonogram wygląda następująco:

23 lipca – Rozdział I – The Eye of the Sphinx (Oko Sfinksa*)

27 sierpnia – Rozdział II – Ancestry of Lies (Rodowód kłamstw*)

24 września – Rozdział III – A Murder of Ravens (Mord kruków*)

Gra początkowo sprzedawana będzie w wydaniu elektronicznym jako tzw. season pass. Znaczy to tyle, że zapłacimy z góry za dostęp do wszystkich rozdziałów, a zagramy w nie dopiero po ich premierze. Gra dostępna będzie na komputery osobiste oraz konsole Xbox360 i PS3.

Wersję na komputery kupić będzie można za pośrednictwem platformy Steam. Polskich graczy ucieszy zapewne informacja, że steamowe klucze gry The Raven znajdą się w ofercie elektronicznego sklepu gram.pl. Już teraz składać można zamówienia przedpremierowe na wersję Digital Deluxe. Za niecałe 64 złote otrzymamy dostęp do elektronicznej wersji gry oraz ścieżkę dźwiękową, książeczkę i broszurkę na temat kulis powstawania gry, a także plakat oraz papierowy model maski do wydrukowania. Niestety gra nie zawiera języka polskiego – do wyboru jest jedynie angielski i niemiecki. Zamówienia możecie już teraz składać tutaj: klik.

*Tłumaczenie nieoficjalne.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...