Znamy datę premiery przygodówki The Raven – Legacy of a Master Thief

23 maja 2013 Marek 16

ZThe Raven - Legacy of a Master Thiefnamy już dokładną datę premiery przygodówki The Raven – Legacy of a Master Thief – a właściwie to trzy daty, ponieważ gra została podzielona na trzy rozdziały. Harmonogram wygląda następująco:

23 lipca – Rozdział I – The Eye of the Sphinx (Oko Sfinksa*)

27 sierpnia – Rozdział II – Ancestry of Lies (Rodowód kłamstw*)

24 września – Rozdział III – A Murder of Ravens (Mord kruków*)

Gra początkowo sprzedawana będzie w wydaniu elektronicznym jako tzw. season pass. Znaczy to tyle, że zapłacimy z góry za dostęp do wszystkich rozdziałów, a zagramy w nie dopiero po ich premierze. Gra dostępna będzie na komputery osobiste oraz konsole Xbox360 i PS3.

Wersję na komputery kupić będzie można za pośrednictwem platformy Steam. Polskich graczy ucieszy zapewne informacja, że steamowe klucze gry The Raven znajdą się w ofercie elektronicznego sklepu gram.pl. Już teraz składać można zamówienia przedpremierowe na wersję Digital Deluxe. Za niecałe 64 złote otrzymamy dostęp do elektronicznej wersji gry oraz ścieżkę dźwiękową, książeczkę i broszurkę na temat kulis powstawania gry, a także plakat oraz papierowy model maski do wydrukowania. Niestety gra nie zawiera języka polskiego – do wyboru jest jedynie angielski i niemiecki. Zamówienia możecie już teraz składać tutaj: klik.

*Tłumaczenie nieoficjalne.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...