Znamy drugą grywalną postać Dreamfall Chapters!

8 marca 2013 Marek 26
Kian Alvane w Dreamfall Chapters
Kian Alvane w Dreamfall Chapters

Zbiórka pieniędzy na Dreamfall Chapters powoli dobiega końca – potrwa jeszcze niecałe dwa dni. Twórcy z Red Thread Games opublikowali kolejny film, w którym podzielili się z nami szczegółami dotyczącymi swojej gry. Dowiadujemy się z niego, że w Chapters pojawią się „otwarte” lokacje, w których będziemy mogli oddać się eksploracji niezwiązanej z główną osią fabularną gry. Znajdziemy w nich na przykład postacie niezależne, z którymi będziemy mogli porozmawiać. W filmie zobaczyć możemy również niepublikowany do tej pory fragment rozgrywki w Europolis.

Jednak najważniejszą informacją, jaką ujawniono w tym filmie, jest imię kolejnej grywalnej postaci Dreamfall Chapters.  Do tej pory wiedzieliśmy, że pokierujemy trzema postaciami – dwiema kobietami oraz jednym mężczyzną. Już na początku kickstarterowej kampanii dowiedzieliśmy się, że pierwszą grywalną postacią będzie Zoë Castillo. Dzisiaj twórcy ogłosili, że drugą grywalną postacią będzie Kian Alvane – jedna z głównych postaci poprzedniej części Dreamfalla.

Zagadką pozostaje tożsamość trzeciej, ostatniej grywalnej postaci Chapters. Wiemy, że będzie to kobieta oraz że nie znamy jej z poprzednich części Najdłuższej Podróży.

W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie omawiany wyżej film – zapraszamy do oglądania!

[youtube]r4B5cAepyKk[/youtube]

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...