Znany twórca muzyki wśród twórców The Gallery

7 marca 2015 Adam_OK 23

gallery Studio CloudHead Games, które pracuje nad przygodówką The Gallery: Six Elements niedawno poinformowało, że ścieżkę muzyczną do ich dzieła tworzonego z myślą o okularach Oculus Rift (to takie okulary 3D) stworzy Jeremy Solue. Jest to postać bardzo znana i uznana w świecie gier, szczególnie RPG, bowiem to on stworzył muzykę to takich dzieł jak Icewind Dale, KotOR, serii The Elder Scrolls, Guild Wars czy do growych adaptacji przygód Harry’ego Pottera. Więcej o grze możecie poczytać pod tym adresem .Tu zaś możecie posłuchać próbki jego umiejętności – taka muzyka ma nam towarzyszyć podczas intro The Gallery:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7i6ojdlOnY4[/youtube]

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.

22 grudnia 2022

Projekt jest na tyle świeży, że nie ma go jeszcze na popularnych platformach (Steam, GOG, Humble Store). Gra nie jest jeszcze ukończona (jestem mniej więcej...

18 grudnia 2022

Kochani: zdrowych, pogodnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby w Nowym Roku było nas troszkę więcej, aby Przygodomania nadal istniała.

18 grudnia 2022

Premiera ostatniej, trzeciej części 23 grudnia 2022 r. Poprzednie części to ciąg zagadek. Każdą z nich zaczynamy od dokładnego obejrzenia przedmiotu i ujawnienia podejrzanych miejsc. Klikając jakiś element,...