Zniw Adventure trafi do sprzedaży 6 listopada

7 października 2020 Przemo 136

Na łamach naszego forum Kurasiu potwierdził, że jego ręcznie rysowana przygodówka Zniw Adventure zostanie opublikowana na Steamie dokładnie 6 listopada. Gra będzie dostępna w języku polskim.

Inspirowana przygodówkami z naszej młodości, Zniw Adventure to klasyczna gra 2D typu point and click z kreskówkowymi dinozaurami. Prehistoryczny świat jest przedstawiony w komiksowym stylu, a poklatkowe animacje, niczym z lat 90., dodają uroku. Podczas rozgrywki można odblokować retro-minigry oraz ilustracje i grafiki koncepcyjne. A dzięki dino-encyklopedii żaden napotkany dinozaur nie będzie stanowił tajemnicy.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.