Znów można zagrać w Wehikuł czasu od Cryo

1 stycznia 2014 Urszula 39

przygodomania3aNasz użytkownik locarno znalazł dla nas kolejną łatkę do przygodówki firmy Cryo – tym razem do ?Wehikułu czasu?.

To kolejna przygodówka firmy Cryo, która sprawiała kłopot graczom.  Uruchomienie jej do tej pory na nowszym sprzęcie było niemożliwe.  Od dzisiaj  problemu już nie będzie – przynajmniej na komputerach z systemem Windows XP.

Łatkę tę otrzymaliśmy od użytkownika Kreol z forum http://www.old-games.ru/forum/. Autorem jest Yaroslav Chebotarev (rosyjski programista i były pracownik Cryo).

Archiwum z łatką oraz instrukcją instalacji znajdziecie tutaj: klik.

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...

1 listopada 2023

Rok od premiery doczekaliśmy się wersji pl gry na Steamie. Dzisiaj można grę kupić o 50% taniej za 26,99z. https://store.steampowered.com/app/1846460/Burnhouse_Lane/

7 kwietnia 2023

Moc przygodówek od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego.